telefon kontaktowy
18 441 62 28
BIURO OBSŁUGI
zgłoś awarię
695 230 705
GRÓDEK NAD DUNAJCEM
zgłoś awarię
698 128 031
Rożnów

Aktualności

Nowe zasady wydawania warunków technicznych

„Dunajec” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że od dnia 19 września 2021 roku wprowadzone zostaną nowe zasady wydawania warunków technicznych przyłączenia do sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej.

Czytaj więcej
Przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gródku nad Dunajcem

Spółka Dunajec w dniu dzisiejszym (20.09.2021) rozpoczęła przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gródek nad Dunajcem.

Czytaj więcej
Uwaga! Upały! Racjonalnie korzystaj z wody.

W związku z wysokimi temperaturami zwracamy się z prośbą do mieszkańców korzystających z sieci wodociągowej o racjonalne korzystanie z wody pitnej.

Czytaj więcej
Żwirownia Rożnów DWORY III - nieczynna

Informujemy, iż w dniu 04.06.2021 r. żwirownia „Rożnów Dwory III” będzie nieczynna.

Czytaj więcej
Nowa lokalizacja działu technicznego spółki

Informujemy, iż Dział Techniczny „Dunajec” Sp. z o.o. został przeniesiony pod adres Bartkowa Posadowa 415 (budynek oczyszczalni ścieków). Sprawy, które załatwicie Państwo w dziale technicznym to m.in.: sprawy w zakresie wod-kan, żwirowni, wywozu nieczystości płynnych, działalności komunalnej.

Czytaj więcej
Poszukiwany pracownik ds. administracyjno-technicznych

Praca od zaraz na stanowisku „Pracownik ds. administracyjno-technicznych – branża wod-kan.”

Czytaj więcej
Godziny funkcjonowania biura w okresie przedświątecznym

Szanowni klienci, uprzejmie informujemy, iż w dniu 2 kwietnia 2021 r. tj. piątek siedziba Spółki funkcjonować będzie w godzinach od 7 do 12.

Czytaj więcej
Podpisanie umowy pożyczki

W dniu 07 maja 2020 roku została zawarta umowa pożyczki z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na realizację zadania pn. Usprawnienie systemu dystrybucji wody oraz zwiększenia niezawodności dostawy wody na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem cz. I – wodociąg – Przebudowa i rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Roztoka – Brzeziny i Tropie.

Czytaj więcej