telefony kontaktowe
18 441 62 28
DZIAŁ ADMINISTRACYJNO - KSIĘGOWY
 
18 263 80 26
DZIAŁ TECHNICZNY
zgłoś awarię
695 230 705
GRÓDEK NAD DUNAJCEM
zgłoś awarię
693 128 031
Rożnów

WUKO metoda hydro-dynamiczna

WUKO to metoda hydro-dynamicznego czyszczenia rur kanalizacyjnych. Jest bezpieczna dla środowiska ze względu na to, że nie wykorzystuje się w niej detergentów, środków żrących lub substancji niebezpiecznych. Do jej przeprowadzenia niezbędny jest specjalistyczny pojazd asenizacyjny, który wykorzystujemy między innymi w naszej firmie, z wężami o średnicy dostosowanej do przekroju zapchanej rury.

Wtłaczany do rury płyn pod wysokim ciśnieniem, stopniowo wypłukuje wszelkie niedrożności, które gromadzone są w studni rewizyjnej. Strumień wody kierowany jest w dwie strony, dlatego wypłukiwanie osadu i odpompowywanie wody następuje równocześnie. Metoda WUKO jest efektywna, bezpieczna i szybka. Można ją wykorzystać zewnątrz i w środku budynków do oczyszczania awaryjnego, jak i prewencyjnego.

Posiadamy duże doświadczenie oraz wyspecjalizowany sprzęt od udrażniania rur metodą wysokociśnieniową WUKO. Diagnozujemy awarię i opracowujemy najefektowniejsze metody usuwania niedrożności. Współpraca z nami to gwarancja szybkiej naprawy usterki. Każdego dnia nasze pojazdy asenizacyjne WUKO pomagają w udrażnianiu zatorów zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i w gospodarstwach indywidualnych.