Telefon kontaktowy  

Tel. 18 441 62 28

Zgłoś awarię   rejon GRÓDEK NAD DUNAJCEM

TEL. 695 230 705

Zgłoś awarię   rejon ROŻNÓW

TEL. 693 128 031

I ETAP czyszczenia sieci wodociągowej w miejscowości Tropie dobiegł końca.

Spółka ,,Dunajec” informuje, iż I ETAP czyszczenia sieci wodociągowej w miejscowości Tropie dobiegł końca. Woda w kranach tylko i wyłącznie przeznaczona do celów sanitarnych.

W dniu dzisiejszym po wykonaniu czyszczenia rurociągu pracownicy Spółki przeprowadzą czynności płukania przywróconego do eksploatacji odcinka sieci wodociągowej oraz zabiegi kontrolne urządzeń wodociągowych. Nasi pracownicy odwiedzą wszystkich naszych odbiorców, aby dokonać kontroli Państwa podłączeń oraz instalacji. Po przywróceniu przepływu wody w sieci, w instalacji wewnątrz budynków może pojawić się zjawisko mętnej, brudnej wody. Jest to korozja, osad znajdujący się na przyłączach i instalacji wewnętrznej.

W celu dokonania kontroli nasi Odbiorcy, są proszeni o zapewnienie możliwości dostępu do przewodów wodociągowych oraz urządzeń technicznych, a także o pomocną współpracę.

Ponownie przypominamy iż woda zdatna jest tylko i wyłącznie na cele sanitarne. O zdatności wody przeznaczonej do spożycia poinformujemy Państwa po przeprowadzeniu stosownych badań przez akredytowane laboratorium.

W dalszym ciągu zastępczy punkt poboru wody na cele spożywcze znajduje się na oczyszczalnie w miejscowości Tropie oraz na cele gospodarcze woda zapewniona jest z beczkowozu zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.