Telefon kontaktowy  

Tel. 18 441 62 28

Zgłoś awarię   rejon GRÓDEK NAD DUNAJCEM

TEL. 695 230 705

Zgłoś awarię   rejon ROŻNÓW

TEL. 693 128 031

Porozumienie naukowo-biznesowe

W dniu 18 września 2017 roku w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu doszło do podpisania porozumienia o współpracy ze Spółką ,,Dunajec” z siedzibą w Gródku n/Dunajcem.

Celem spotkania było określenie zasad podejmowania wspólnych inicjatyw, prowadzenia prac naukowo-badawczych, w tym także możliwości ubiegania się o pozyskiwanie dotacji współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej. Poruszony został również temat wymiany pracowników celem doskonalenia kadry naukowo-badawczej oraz wspólnego prowadzenia prac dyplomowych studentów Uczelni, a także możliwości odbywania praktyk i stażu.

,,Zacieśnienie współpracy to nie tylko duży krok w rozwoju Spółki, ale także ogromna promocja Gminy Gródek nad Dunajcem na lokalnym rynku, a przez udział w targach, wystawach i seminariach również w skali kraju. Będę starał się wykorzystać otrzymaną szansę maksymalnie. Mam nadzieję, że wspólne inicjatywy zaowocują wieloma ciekawymi projektami, które relatywnie przełożą się na stabilność i rozwój Spółki” – skomentował podpisanie Prezes Spółki ,,Dunajec” Pan Rafał Iwański.

Panie Prezesie gratulujemy!